DASK Deprem Ev Sigortası

cansever sigorta Sevgili dostlarımız; yıllık 186 TL ' den başlayan fiyatlarla ev sigortası sahibi olabilmek için hemen bizi arayınız. Tel: 0242 311 77 22

DASk Deprem Sigortaları, Ev sigortaları tahminimizden çok daha ucuz ve kapsamlıdır. Ev sigortaları neyi kapsar biliyor musunuz? Yangın, hırsızlık, taşıt çarpması, yıldırım, infilak, sel, su baskını, yağmurlar, fırtına,deprem vs gibi umulmadık olaylar ve afetleri kapsadığı gibi; elektrik dalgalanmaları sonucu klima, tv, buzdolabı gibi elektrikli ev eşyalarınıza yüksek voltajın vereceği zararları da öder. Buna ilave plazma tv, dvd, müzik seti gibi değerli elektronik cihazlarımızın düşme sonucu kırılmasını, karşılar. Ayrıca dış kapınızın anahtarını unutursanız 444 4546 hatlı müşteri hizmetleri telefonumuza 24 saat ulaşabilir evinize çilingir çağırabilir ve bunun karşılığında hiç bir ücret ödemezsiniz. Ayrıca duvar içi su tesisatınızdaki patlama ve çatlamalardan doğan zararlarınız da yine ev sigortanızdan karşılanır.

Ayrıca komşularımızdan sızıp bizim evimize taşan su, yangın hasarlarını ve bizim evimizden sızan su ve yangın hsarlarının komşumuza verdiği zararları da ev sigortanız ödeyecektir. da öder. Kimseyle muhatap olma gereği duymazsınız. Seyahate gittiğinizde aklınız evinizde kalmaz.

Bir ev için ödeyeceğiniz yıllık sigorta primi eşya bedeli ve bina bedeli ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Ev sigortalarını yıllık 186 TL gibi inanamayacağınız kadar düşük rakamlarda yapmaktayız.0242 311 7722 nolu telefonumuzdan bizi arayıp yada info@canseversigorta.com adresimize mail atıp bina bedelinizi, kaç metrekare olduğunu, adresinizi ve ortalama kaç liralık eşyanız olduğunuzu bildirin. Hemen uygun fiyatlarla ev sigortanızı başlatalım...

5711 Sayılı "Kat Mülkiyeti Kanununda değişiklik yapılmasına ilişkin kanun".
Kanun:
'Yapıları tamamlanmış olan kat irtifaklı binalarda, kat irtifak hakkı sahiplerinden birinin veya varsa yöneticinin yazılı uyarısına rağmen kat mülkiyetine geçmeyen hak sahipleri, her bağımsız bölüm için 1000 TL para cezası ödeyecektir'.

Kat mülkiyetine geçmek için hak sahiplerinin iskan ruhsatı alabilmesi için bilindiği üzere zorunlu deprem (DASK) sigortasının yapılması gerekmektedir.

Van da meydana gelen büyk deprem faciasının etkilerini sizinde yaşamamanız için öneleminizi alın. Şu anda su ve abone alabilmek için ilk yaptırmanız gereken Antalya da DASK Zorunlu Deprem sigortanızı yaptırmaktır. Antalya da DASK Zorunlu deprem sigortasını size sunuyoruz.

FIRSATLAR.......

Şu anda Dask poliçesini yenileyene %20 indirim yapmaktayız.

Apartman ve Site yöneticilerine özel fırsat .. Apartman yada sitenizdeki en az 8 daire için başvurun ; her bir daire Zorunlu Deprem Sigortası' na %20 daha az ödesin. Toplamda %40 a varan indirim sözkonusudur.

Ev Sigortaları' nda dikkat edilmesi gereken hususlar
Bilindiği üzere , yanlış tespit edilen sigorta bedellerinden dolayı hasar halinde problemler yaşanabiliyor .Aşağıda yer alan bilgiler yaklaşık piyasa rakamları olmakla birlikte sadece bunlarla yetinilmemesi, her işyeri yada evin kendine has özellikleri de dikkate alınmalı ve sigorta bedellerinin iyi hesaplanması doğru olacaktır.

Ev sigortası neyi kapsar diye merak ediyorsanız aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz. Ev sigortası ne kadar diye merak ediyorsanız hemen bizi arayın yardımcı olalım.

KONUTLAR İÇİN İNŞAAT SINIFLARI :

Lüks İnşaat:
TAM KAGiR ;

Cephe Kaplaması :Mermer,granit, siding, küçük seramik veya özel kaplamadır.

Doğramalar; Özel ahşap vernikli veya kaplamalı, ithal PVC alüminyum ısı camlıdır.

Sulu Mahaller;
Döşemeler granit, seramik saydam mermer, duvarlar seramik, mermer, özel vitrifiye malzeme ve aksesuarlıdır. Jakuzi ve sauna bulunabilir.

DÖŞEMELER
Genellikle büyük ebatlı parke ve özel seramik kaplı olmalıdır.

MUTFAK
Özel dekorasyonlu, ithal dolap, mermer /granit tezgah bulunmalıdır.

TAVAN VE DUVARLAR
Ahflap lambri, kartonpiyer asma tavan, özel aydınlatma özel gömme dolaplar, macunlu düz veya patina boya, ithal duvar kağıdı olmalıdır.

ISITMA
Kaloriferli Döflemeden veya radyatör veya klima düzeni bulunur

DİĞER TESiSAT
Gerekli ise asansör merkezi soðutma sistemi ve koruma sistemleri bulunur.

ÇEVRE DÜZENİ
Spor sahalar, bahçe düzeni, özel koruma olmalıdır.

1. SINIF İNŞAAT:

Tam Kagir,

CEPHE KAPLAMA
Mermer,seramik, boya, veya özel kaplama olmalı.

DOĞRAMALAR
Ahşap, alüminyum, PVC kaplamalı ısı camlı olmalıdır.

SULU MAHALLER
Döşemeler ve duvarlar mermer seramik, kaliteli vitrifiye malzeme kaliteli aksesuarlar küvet olmalıdır.

DÖŞEMELER

Ahşap iyi kaliteli parke (mefle ve kayın) olmalıdır.


MUTFAK

Ahşap / laminat alt, üst dolaplar, mermer /laminat tezgah olmalıdır.

TAVAN VE DUVARLAR
-
Giriş lambri, özel dolaplar, kartonpiyer ıflık bantlı macunlu boya olmalıdır.

ISITMA

Kaloriferli, döşemeden veya radyatörlü ısıtma bulunmalıdır.

Diğer: Gerekliyse asansör olmalıdır. Park sahası ve Bahçesi olmalıdır.*Lüks ve 1.sınıf inşaatlarda ilave olarak flömine, barbekü, sauna olabilir.

Tam Kagir Konutlar için Ortalama TL/M2 Maliyetler ( Nisan 2011 )
Eski Değer Yeni Değer
Lüks 1.000 TL 1.150 TL
1. Sınıf 850 TL 950 TL
2. Sınıf 750 TL 800 TL
3. Sınıf 650 TL 700 TL
Villa/Konak vb 1.200 /1.900 TL 1.300TL/2.200TL
Ortak Alanlar 600 TL

Tam Kagir İşyerleri için Ortalama TL/m² Maliyetler (01 Ocak 2010)

İşyerleri kesin çizgilerle ayrılmamakla beraber yaklaşık bu özellikleri taşımaktadır.
Tablo 4’deki sınıflamaya göre işyeri amacıyla kullanılan binalar için ortalama TL/m² maliyetler şu şekildedir.
Eski Değer Yeni Değer
Lüks : 1.900 TL 2.100 TL
1. Sınıf : 1.000 TL 1.100 TL
2. Sınıf : 750 TL 800 TL
3. Sınıf : 450 TL 550 TL

Diğer ayrıntıları ve tabloları aşağıdaki linkte görebilirsiniz...

https://www.alz-abil.com/PrivateFiles/Announcement/2011%20AZS-075%20KONUT,%20%C4%B0%C5%9EYERI%20VB.%20BINALARIN%20SIGORTA%20BEDELLERININ%20TESP%C4%B0T%C4%B0.pdf

DASK Zorunlu Deprem Sigortası Antalya, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa , Denizli ve tüm Türkiye ' de ev sigortasının yanında en uygun fiyatlarla bizden sahip olabilirsiniz. DASK Zorunlu Deprem sigortasının ve Ev sigortasının ne kadar olduğunu merak ediyorsanız bizimle irtibata geçiniz.