Cansever Sigorta Hakkında

Cansever Sigorta Ar. Hiz. Ltd . Şti bireysel ve endüstriyel tüm sigorta branşlarında yetkili acentedir. Firma yöneticisi ve çalışanları bilgilerini tazeleyip sektör yeniliklerini en iyi şekilde takip etmek amacıyla sürekli eğitim almaktadır. Acil durumda Türkiye 'nin her yerine 24 saat çekici, kurtarıcı , kara ve hava ambulansı gibi sigorta hizmetlerini sağlayabilmektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz sigorta branşlarını aşağıda ana başlıklarıyla özetlemeye çalıştık...

Oto Sigortalarında; Kasko Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası, Kasko Sigortası Yurtdışı Uzantısı, Ek Mali Mesuliyet Sigortası konuları dahil tüm sigorta branşlarında size hizmet vermekteyiz.

Ev Sigortaları ; Tüm ev paket sigortası, Yardım (Asistans) Hizmeti ve Hukuksal Koruma, Kasa Muhteviyatının Sigortası, Sorumluluk Sigortaları konusunda uzman personelimiz size en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

İşyeri Sigortalarında; Bina ve İşyeri Muhteviyatı, Paket Sigorta, Yangın Sigortası, Kasa Muhteviyatı, Cam ve ışıklı reklam panoarının kırılması için fırtına teminatı gibi bir çok sigorta çeşitleri için bizden bilgi alabilirsiniz.

Personelinizle İlgili olarak ; Çalışanların ofis içindeki şahsi eşyaları, İşveren mali mesuliyeti, Grup ferdi kaza sigortası, Grup sağlık sigortası, Para Taşıma Sigortası, Emniyeti Suistimal Sigortası yaptırabilirsiniz.

Ofis Makina ve Teçhizatının bozulması ve kırılmasını dert etmememek için; Elektronik Cihaz Sigortası, Makine Kırılma Sigortası yaptırmanız yeterli olacaktır.

Sosyal Güvenik kurumuna , çalışanlarımıza, komşularımıza karşı sorumluluklarımız için; Komşulara karşı mali sorumluluk, Mal sahibi ise kiracıya, kiracı ise mal sahibine karşı mali sorumluluk, İşveren Mali Mesuliyeti, Şahıs Mali Mesuliyeti, Mesleki Mali Mesuliyet ve Yönetici Sorumluluğu Sigortalarını sizlere sumaktayız.

Ticari Mallar İçin ; Yangın ve Ek Riskler Sigortası veya Paket Poliçe, Depodaki Mallar, Nakliyat Sigortası gibi sigorta ürünlerimizi sunmaktayız.

İşyerinizdeki diğer riskleriniz için; İş durması Tazminatı, Kar Kaybı Sigortası yapmaktayız.

Turizm sektöründeki atv, motor, jeep safari, eşek ve deve turları ve trekking için '' tatil aktiviteleri poliçesi '' düzenlemekteyiz. Ferdi kaza sigortasına göre çok daha uygun fiyatlarda yapılmaktadır ve tur şirketleri fiyatları ve kapsamının genişliği bakımından bu poliçeyi tercih etmektedir.

Mühendislik Sigortalarında knuya hakim yetkililerimiz ve çalışanlarımız ile ; Makina Kırılması Sigortası ve Elektronik Cihaz Sigortası sizlere büyük faya sağlayacaktır.

İnşaat Sigortalarında ise ; İnşaat All Risks (CAR), Montaj All Risks sigortalarımız sizleri kötü sürprizlerden koruyacaktır.

Nakliyat Sigortalarımız da ise; Kargo (Yük) Sigortası (Denizyolu, Havayolu, Karayolu ve Demiryolu), Sorumluluk Sigortaları, CMR Sigortası, EMTEA Sigortaları (Kargo), Kıymet Sigortaları, Tekne Sigortaları ihtiyacınız olan güveni size sunacaktır.

Sorumluluk Sigortalarımız da ise ;

Mesleki Sorumluluk Sigortaları, Kişisel Sorumluluk Sigortaları, Ürün Mali Mesuliyet Sigortası, Üçüncü Şahıs Mali Mesuliyeti, İşveren Mali Mesuliyeti, Tüpgaz ve Tehlikeli Maddeler Mali Mesuliyeti, Asansör Mali Mesuliyet , Otel Sorumluluk Sigortası sizlere en kapsamlı poliçeleri sunmaktadır.

Havacılık Sigortalarında; Uçak Gövde Sigortaları, Uçak Sorumluluk Sigortası, Uçak Ferdi Kaza Sigortası, Havaalanı İşletmecisinin Sorumluluğu, Hangar Mali Mesuliyet Sigortası yapılmaktadır.

Hayat / Sağlık Sigortaları branşında; Hayat Sigortası, Özel Emeklilik Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Yurt Dışında Geçerli Sigortalar, Tehlikeli Hastalıklar Sigortası yapılmaktadır.

BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) konusunda yetkili ve bireysel emeklilik aracısı ehliyetine sahip acenteyiz.

Seyahat Sigortalarında; Uçak Ferdi Kaza Sigortası, Bavul Sigortası, Yurt Dışı Ani Hastalık Sigortası, Kasko Sigortası Yurt Dışı Uzantısı, Kişisel Sorumluluk Sigortaları branşlarında sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmaktayız. Yarınlara güvenle bakmanız dileğiyle...