Avantajlarınız

Sizde poliçelerinizi dünya finans ve sigorta devi Allianz' dan yaptırın; Türkiye' nin de aralarında bulunduğu 70 ülkede 178 bini aşkın çalışanı ile 80 milyon müşterisine bankacılık, sigortacılık ve varlık yönetimi hizmetleri veren, dünyanın en büyük 19. şirketi unvanının sahibi olan Avrupa' nın en büyüklerinden Allianz' ın güvencesine sahip olun.


Hasarsızlık indirimi Allianz' da yüzde 65' e kadar çıkmaktadır. Bu durum müşterilerine maksimum yüzde 60 veren sigorta şirketlerine göre büyük avantaj sağlamaktadır. Çünkü her kazada hasarsızlık indirimi bir kademe geriye düşer. Yani yüzde 65 'ten yüzde 50' ye sonrasında 30' a iner. Dolayısıyla iki kez kaza yapmış olmanıza ve hasarın büyük olmasına rağmen halen hasarsızlık indiriminiz devam eder. Çoğu şirkette hasarsızlık indiriminiz iki kazadan sonra tamamen kaybolur... Ayrıca bazı şirketlerde poliçe bitiminden 1 ay sonra hasarsızlık indiriminizi kaybedersiniz. Allianz poliçeniz bitse dahi 6 ay içinde size hasarsızlık indiriminizi vermektedir.

Buna ilaveten eşler arasında hasarsızlık indirimi birbirine aktarılabilir. Örneğin eski aracınız sizin adınıza ve onu sattınız ve eşiniz adına bir araç aldınız. Hasarsızlık indiriminizi aktarabilirsiniz...

Değerli Öğretmenlerimize, Öğretim Üyelerimize, Kıymetli Yargı Mensuplarımıza, güleryüzlü Eczacılarımıza, ve yüce vatanımızın koruyucuları Türk Silahlı Kuvvetleri Mensuplarımıza ''Meslek İndirimi'' uygulamaktayız.

Ayrıca aracınızı sadece iki kişi kullanıyorsa ''aile indirimi'' uygulamaktayız.

Bunun yanında hasarsızlık indiriminiz kaçsa mevcut indirim haklarınızın tamamını da size vermekteyiz.

Şirketlere ve şahıslara araç çokluğundan dolayı özel indirimler tanımlamaktayız.

Kişiye özel, yaşa, cinsiyete, deneyime ve hasar geçmişine yönelik analiz yaparak en profesyonel teklifi vermek için çabalamaktayız.

Teklif almak ve sizler için en uygun ve kapsamlı fiyatı ayarlayabilmemiz için bizi mutlaka arayınız ve kasko bitiş tarihlerini bize bildiriniz.