Kasko Sigorta Antalya

KASKO NEDİR?


Kasko (Kara Taşıtları Kasko Sigortası), ulaştırma taşıtlarının beklenmedik kazalarda ortaya çıkan zararların giderilmesi için uygulanan sigorta türüdür. Kasko sigortasında temel olan üç çeşit teminat vardır. Bunlar çarpma-çarpılma, yanma ve de çalınma teminatlarıdır. Kasko sigortası bu teminatların herhangi birisi seçilerek veya hepsi beraber seçilerekte poliçe yapılabilir. 1999 yılında yaşanan Gölcük merkez üssü olan deprem nedeniyle bu teminatların içine, sigorta firmaları tarafından doğal afetlerden dolayı ortaya çıkabilecek olumsuzluklardan kaynaklanan zararlarda teminat altına alınmıştır.


KASKO (TÜM OTO SİGORTA ) KAPSAMA ALANI?


Kasko Kaza Teminatı(Çarpma,Çarpılma)


Aracın durma veya hareket halinde oluşabilecek olumsuzluklardan kaynaklanan maddi ve manevi zararları karşılamak.


Kasko Yangın Teminatının içeriği


Aracın beklenmedik bir kaza sırasında meydana gelebilecek çarpma, çarpışma nedeniyle aracın yanma yada infilak ile karşı karşıya kalmasından kaynaklanacak maddi manevi zararları teminat altına almaktır.


Kasko Hırsızlık Teminatının içeriği


Aracın kendisi yada aracın üstünde mevcut olan aksesuarların zorlama yoluyla çalınmasıyla oluşabilecek zararları karşılar.


Kasko Deprem Sel Teminatı


Aracın her türlü doğal afet (deprem, sel) kaynaklı oluşabilecek zararları teminat altına almaktadır.


Kasko Sigortası Ek Teminatlar


Enflasyon Teminat Kapsamı


Araç fiyatında oluşabilecek, fiyat değişikliği ve yıl içindeki araç değeri farklılıklarına karşı kaybınızın olmaması için enflasyonun etkisinden korunma güvencesini size verir.


Kasko Ferdi Kaza Teminatının içeriği


Küçük meblağlarda ek prim ödeyerek bu prim karşılığında kaza sırasında meydana gelebilecek her türlü vefat ve sakatlanmaya karşı size veya yokluğunuzda kanuni mirasçılarınıza tazminat ödeyen teminattır. Meydana gelebilecek bir kaza esnasında araçtaki yolcuların vefat etmeleri sonucunda da kanuni varis olarak kabul edilen mirasçıların, sakat kalmaları durumunda kendilerine ek olarak ferdi kaza tazminatı ödenir.

Deprem sırasında oluşabilecek deprem kaynaklı araçta bulunan yolcuların vefatı durumunda kanuni varislerin, sakatlık durumunda yolcuların kendisine tazminat öder.


Kasko Hukuksal Yardım Teminatı


Taşıma araçlarının kazası esnasında meydana gelebilecek araçtan doğan yada aracın sürücüsünden kaynaklanan hukuki uyuşmazlıktan doğan hukuki giderleriniz ödenir. Sigorta şirketiniz poliçe limitleri içinde sizin adınıza yapılan tüm işlemlerin meblağlarını ve sürücünün geçici olarak bırakılabilmesi için kefalet ücretini borç olarak ilgili şahıslara öder.Kasko Eskime Payı Düşmeme Teminatı


Kaza sırasında ortaya çıkabilecek hasarınızın tutarını eksik almamanız için bu teminatın önemi oldukça büyüktür. Ayrıca bu teminat kaza esnasında oluşabilecek hasarlardan dolayı tamir edilmesi durumunda eski parçaların alınıp yenisi ile değiştirilmesi sonucunda ek prim ödememenizi sağlar. Bunun aksi durumunda aracınızın yaşına orantılı bir şekilde oluşabilecek hasarınızdan kesinti yapılır.Aracınızı kaza veya ağır hasar durumlarında kullanamadığınız zamanlarda şehir içinde gideceğiniz yere ulaşabilmeniz için taksi yada kiralık araç sağlanması gibi ulaşım giderleriniz sigorta tarafından belirlenen poliçe limitleri içinde bu teminat kapsamında karşılar.


Hasar İkame Zeyili Yapamama Zeyili


Bu teminatın kapsama alanı oluşabilecek hasarlarda ek prim ödememenizi sağlar. Aracın zarara uğraması durumunda oluşan zarar sigorta bedelinden düşülür ve eksik bedeli le sigortanız devam eder.


Deprem ve Yanardağ Püskürmesi Teminatı


Deprem ve yanardağ püskürmesi gibi doğal afet kaynaklı araçta oluşabilecek hasarları bu teminat ile kapsama alanı içine alır. Bu teminat Türkiye’ nin bulunduğu deprem kuşağı nedeniyle büyük önem taşır.


Sel ve Su Baskını Teminatının içeriği


Sel ve su baskınları sebebiyle aracınızda meydana gelebilecek hasarları, ziyanları karşılamayı teminat altına alır. Ülkemizde bulunan rahatsızlık verici altyapı sorunları nedeniyle bu teminat sürücüler için büyük önem taşır.


Grev ,Lokavt ,Kötü Huylu Halk Hareketleri Ve Terör Teminatı


Herhangi sebebi belli olmayan bir grup veya grupların öfkelenmesi sonu oluşabilecek ve de araçlara zarar verme durumu ile sonuçlanabilecek her türlü zarara karşı aracı zarara karşı teminat altına alır. Terör kaynaklı oluşabilecek zararlar baz alındığında bu teminat araç sahipleri için büyük önem taşır.


İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı


Her türlü bir kaza sırasında karşı araç ve de kişilere verilen zararı araç sahibi ödemek durumundadır. Şayet araç sigortası yapılırken yeterli düzeyde bir ihtiyari mali mesuliyet bedeli belirlenmişse oluşabilecek bütün zararları sigortanız tarafından karşı tarafa ödenir.

ANTALYA CANSEVER SİGORTA LTD. ŞTi. ARACILIĞI İLE VERİLEN HİZMETLER

Cansever Sigorta Antalya il merkezinde Muratpaşa ilçesine bağlı Yenigün mahallesinde , sigortacılık alanında dünya genelinde uzmanlaşmış ve kalite ve de hizmet anlayışını bütün dünyaya benimsetmiş olan Allianz firmasıyla halkımıza hizmet vermektedir.

Trafik sigortaları kapsamında herhangi bir kaza sırasında oluşabilecek olumsuzluklar, yaralanmalar, sakatlanmalar , sakat bırakmalar, maddi manevi zararlar yapılacak olan trafik sigortası kapsamında teminat altına alınır. Meydana gelebilecek trafik kazası sırasında sadece araçlarda hasar oluşup araçların içinde bulunan kişilerde herhangi sakatlanma ve ya yaralanma yoksa karşılıklı anlaşmayla iki araç sürücü arasında trafik polisi beklemeksizin kaza tespit tutanağı tutularak akışı hızlandırmaya gidilebilir.

Araç kasko sigortaları kapsamında sigorta kapsamı maksimum seviye ye çekilmek istenebilir. Ayrıca kasko sigortaları kapsamında kişiye ait aracın başına gelebilecek doğal afetler teminat altına alınabilmektedir. Kasko sigortaları teminatı içerisinde bulunan yangın teminatı ile araç yangın sebebiyle oluşabilecek her türlü olumsuzluk teminat altına alınır. Araç kasko sigorta teminatlarının içerisinde bulunan doğal afet teminatları ile doğal afet kaynaklı oluşabilecek her türlü deprem, sel, heyelan gibi araca ve de aracın içerisinde bulunanlara gelebilecek zararlar teminat altına alınmaktadır.

Kasko araç sigortası kapsamında aracın yolda kalması sırasında kiralık araç hizmeti verilmektedir.

Araca sabotaj sırasında oluşabilecek zararları kasko sigortası kapsamında teminat altına alınabilinmektedir

İnsan kaynaklı veya bir patlayıcı kullanılarak yapılan bir terör eylemi sırasında oluşabilecek saldırılar sonucunda kişinin aracına gelebilecek zararlardan doğabilecek maddi zararları kasko sigortası kapsamında teminat altına alınır.

Dünyadaki bütün ülkelerde motorlu taşıtların bulunduğu her yerde motorlu taşıtlardan faydalanmanın ön plana çıktığı yerlerde insanlar öncelikli motorlu taşıtlar vergisi, ardından aracın muayenesi ve aracın sigortaların yapmakla yükümlüdür. Yaşam kalitesi göz önüne alındığında insanların sigorta ve sigorta çeşitlerine olan ihtiyaçları gün geçtikçe artmıştı. Dünya ve kendi ülkemiz dahil olmak üzere insanlar trafik, kasko, hayat , sağlık, nakliyat, konut, işyeri vs. sigortaları yaparken aradıkları en önemli unsurlar arasında ilk önce sigortanın uygun fiyatlı olması , kapsama alanı, kaza sırasında maddi hasar karşılama oranı, ödeme yapılırken anlaşmalı bankalar (Garanti Bankası, Yapıkredi, Ak bank, İş Bankası vs.) ülkemizde bulunan ödeme yapılırken kolaylık sağlayacak bankalar arasındadır. Ülkemizde sigorta faaliyetlerin en üst olduğu şehirler başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Adapazarı, Antalya gibi büyük illerdir. Bu yerleşim yerlerinde çeşitli sigorta firmalarının (Allianz Sigorta, Axa sigorta, Hdi sigorta, Ak sigorta, Güneş Sigorta, Liberty Sigorta, Ray Sigorta, Groupama Sigorta, Simpaş Sigorta, Yapıkredi Sigorta gibi sigorta firmalarının araç markasına göre (Mercedes, Bmw, Audı, Renault, Citröen, Chevrolet, Honda, Toyota, Volkwagen, Seat, Nissan, Subaru, Bugatti vs.) dünya markalarının markalarına göre aracın kullanıldığı yerde anlaşmalı servisler olup, kasko ve trafik sigortası kapsamında kaza sırasında meydana gelebilecek maddi hasarlar ve de bakım onarımlar yetkili servisler tarafından yapılmakta olup kişinin kaza sırasında oluşabilecek haklı bütün mağduriyetlerinin karşılanmasında kasko ve trafik teminatları göz önünde bulundurularak araç ve araç sahiplerinin mağduriyetleri giderilir.

Antalya ' da kasko hasarlarınız da cebinizden bir kuruş ödemeden aracınızı yaptırabilmeniz için Bmw için Kosifler Bmw Servisi ile, Mercedes için ise Hastalya yetkili Mercedes servisiyle anlaşmamız bulunmkatadır. Diğer marka tüm marka araçlar için Başaranlar, Opay gibi yetkili servisler ile anlaşmamız mevcuttur.

Antalya ticari taksilerin sigortasında en uygun fiyatlı kasko fiyatı Allianz Cansever Sigorta' da. Turizm bölgelerinde çalışan ticari taksilerinizin sigortalarını uygun fiyatlı ve kapsamlı yaptırmak isterseniz ; en uygun fiyatlı kasko ve sigorta için bizi arayınız. Antalya, Kemer, Manavgat, Kundu Lara, Alanya Kemer, Beldibi bölgesinde çalışan ticari taksilerin kaskoları ve sigortaları için en uygun ve kapsamlı kasko Allianz Sigorta' da...

Şirketler için kamyonet gruplarında kasko fiyatlarımız diğer firmalara göre yüzde 40 daha uygundur. Kamyonetlerinizin kasko ve trafik sigortaları için mutlaka bizden kasko fiyatı alınız. Şirketlere ait kamyonet grubu araçların en kapsamlı ve uygun fiyatlı kasko fiyatı Allianz Cansever Sigorta Ltd.Şti ' nde. Tel : 0242 311 7722

Akdeniz Bölgesi ' nde kasko hizmetimizden faydalanabileceğiniz illerimiz Adana, Antalya, Burdur, Hatay, Isparta, Kahramanmaraş, Mersin, Osmaniye, Gaziantep olmakla birlikte;

Marmara Bölgesi ' nde sağlık sigortası , trafik sigortası, kasko İstanbul, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Yalova da çok yoğun olarak tercih edilmektedir. Allianz Kasko İstanbul, Bursa, Kocaeli gibi büyük şehirlerimizde 24 saat yanınızda. Allianz Kasko İstanbul ' da aralıksız olarak müşteri hizmetlerimiz sigorta, çekici hizmetlerini ve hastanelerde sağlık sigortası hizmetlerini sağlamaktadır.

Doğu Anadolu Bölgesi ' nde ise Allianz Kasko Van, Erzincan, Ağrı, Erzurum, Erzincan, Bingöl, Kars, Malatya da sigorta ve kasko hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ege Bölgesi 'nde Allianz kasko İzmir, Aydın, Denizli, Kütahya, Manisa, Muğla, Uşak, Afyonkarahisar da 24 saat hizmetinizdedir.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Allianz Kasko Gaziantep, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Mardin, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Kilis illerinde her gün aralıksız olarak kaskonuzdan faydalanmanız için çalışmakta.

İç Anadolu Bölgesi 'nde Allianz Kasko Konya, Aksaray, Ankara, Çankırı, Eskişehir, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat illerimizde çalışma faaliyetlerine aralıksız devam eder ve de bir kaza anında 24 saat boyunca kasko şirketimizi arayarak çekici ve kurtarıcı hizmetinizi alabilirsiniz.