Antalya Sigorta Kasko

Kasko ve Trafik SigortasıDeğerli müşterilerimiz ;

350 TL' den başlayan kasko fiyatlarımız için bizi arayınız.

Tel: 311 7722

Gsm : 0532 744 1146

www.canseversigorta.com

mail: ibrahim@canseversigorta.com

Kampanya şartları aşağıdadır.

  • Hasarsızlık indiriminiz yüzde 60 ve üzerindeyse;
  • Aracınızı sadece iki kişi kullanıyorsa ;
  • 30 yaşından büyükseniz;
  • Öğretmen, Türk Silahlı Kuvvetleri , Yargı Mensubu , Emniyet Mensubu yada Eczacı iseniz
  • Yapı Kredi Bankası yada Koç Grubu personeli iseniz ; kaskonuz bu fiyatlara kadar düşebilmektedir. Hasar geçmişiniz ve şehir trafik risk durumuna göre bu fiyat artabilir.

Not:

İhtiyari mali mesuliyet teminatı ( karşı araca verilen zarar 50 Bin TL ) olarak hesaplanmıştır.

Mini onarım hizmetimiz bulunmaktadır ve küçük ölçekli hasarlar hasarsızlık indiriminizi bozmamaktadır.

Kaskolarımızda anahtar kaybı, plaka ve ruhsat kaybınız için toplam yıllık 1000 TL teminat bulunmaktadır.

Kaza durumunda aracınız çekici ile çekilmese dahi yılda iki kez her defasında 7 gün boyunca ücretsiz kiralık araç alabilirsiniz.

Cam kırılması aracınızın hasarsızlık indirimini bozmaz.

Kaskolarımızda trafik kazaları, terör ve sel hasalarında hiçbir muafiyet uygulanmaz. Hasarınızın tamamı karşılanır.

Deprem teminatı isteğe bağlıdır. Primi sadece yüzde 3 oranında artırır. Çoğu durumda 350 TL' lik fiyatı artırmaz.

İki kişi indirimi almadığınız durumlarda aracı isteyen herkes kullanabilir. Bu durumda kasko fiyatımız yüzde 17,5 artar. Ama kazayı kim yaparsa yapsın hasarın tamamını öderiz. İki kişi indirimi aldığınız takdirde aracı belirtilen kişiler dışında biri kullanıp kaza yapar ise hasar yine ödenir ama yüzde 17,5 eksik ödenir. Tabi alkol olmaması kaydıyla...

Diğer kampanyamız :

Ford Sahipleri; kaskonuzu Ford Kasko yaptırın 200 TL sizin olsun...

F KASKO yaptıran ford marka araç sahipleri ; yalnızca Ford yetkili servislerinde ve bir defada kullanabilecekleri 200 TL değerinde harcama yapabilecektir. Koç ailem üyesi olanlar ise 300 TL ' lik harcama yapabilecektir. Bu harcamalarınızı aksesuar satın alırken yada sevis bakım ücreti olarak kullanabilirsiniz..

Bu kampanya 2001 Model ve üzeri araçlar için geçerlidir. Aralık sonuna kadar devam edecektir.

Aracınızı kullanırken kendinizi güvende hissetmeniz için sizlere; mümkün olan en iyi kaskoyu sunmaya çalışmaktayız. 5 ayrı sigorta şirketinin kasko ve trafik sigortası primlerini, inceleyip size sunuyoruz. Üstelik seçim konusunda sizi özgür bırakıyoruz. Sigortanızı illaki bizden yaptırmak zorunda değilsiniz ama sizin için elimizden ne gelirse; profesyonel ekibimizle birlikte yapmaya hazırız.

Uygun ve geniş kapsamlı bir kasko poliçesini ararken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Lütfen aşağıda ki hususlara dikkat ediniz...

Teminatların içinde ihtiyari mali mesuliyet (İ.M. M.) adı altında bir teminat vardır. Bu teminatın olabildiğince yüksek olmasına dikkat ediniz. Çünkü çarptığınız aracın masraflarını 20 bin lirasını trafik kalan kısmını bu teminat öder.Örneğin çarptığınız aracın masrafı 40 bin TL ise ve suçlu siz iseniz; bu masrafın 25 bin lirasını İ.M.M. teminatı öder.Şu durumda İ.M.M. teminatınız kaskonuzda 25 bin tl üzerinde olmalıdır. Değilse kalanı cebinizden ödemek zorunda kalırsınız.

Piyasadaki araçların çoğu oldukça yüksek bedellerdedir. Ve kaza anında yedek parçalarının pahalı olmasından ve hava yastıklarının patlamasından dolayı kolaylıkla perte ayrılması söz konusudur. Bu yüzden 30-40 Lira fazla ödeyip bu teminatı olabildiğince yüksek tutmanız önemle rica olunur.

Kaza anında ne yapmalı?


Öncelikle yaralı varsa hemen 112' ye bildiriniz. Mümkünse araçlarınızın fotoğraflarını çekip trafiği aksatmayacak bir yere çekin. (Yaralanmalı yada ölümlü kazalarda trafik polisi beklenmelidir.) Sonra sigorta şirketine gerek varsa çekici hizmetleri için müşteri hizmetleri (444 45 46) aranmalıdır. Sonrasında yanınızda bulundurmanız gereken kaza tespit tutanaklarını doldurmalısınız. Ehliyet, Ruhsat, Trafik,Kasko Poliçe Fotokopileri ilgili servise yada sigorta acentenize teslim edilmelidir.

Karşıdaki sürücünün alkollü olmasından şüphe ediyorsanız trafik polisi çağrılmalıdır. Alkol yoksa trafik polisleri size bir tutanak vermeyecektir. Bu tutanağa ihtiyacınız olmayacaktır. Boşu boşuna hastaneye gidipte alkol raporu tutturmayınız. Bu tam tersi şüphe uyandırabilir.

Kiralık araç istiyorsanız aracın çekici ile çekilmesi şarttır. Çekici için ise aracın trafikte seyrini olumsuz etkileyecek bir durumun var olması gerekir. Müşteri hizmetlerine bu talebi iletebilirsiniz. Kiralık araç yerine anlaşmalı bir otelde konaklama hizmeti talep edebilirsiniz. Eksper aracı gördükten ve onayladıktan sonra tamirat işlemi başlar.Cam kırılması anlaşmalı olduğumuz doracam şirketinden tedarik edildiği takdirde sınırsızdır. Hasarsızlık indiriminizi etkilemez.

Allianz Sigorta ' nın Antalya' da yetkili acentesi Cansever Sigorta olarak; sizler için en uygun ve kapsamlı kaskoyu 6 ayrı firmanın teklifleriyle kıyaslayıp size sunuyor ve Türkiye ' nin her yerinden 24 saat hizmet garantisi veriyoruz.

Rent a car kaskolarında 1080 liradan başlayan fiyatlarla poliçe yaptırmak için bizi arayınız...

Tel : 0 242 311 7722

Acil yardım hattı: 444 45 46

KASKO NEDİR?


Kasko (Kara Taşıtları Kasko Sigortası), taşıma araçlarının umulmadık kazalarda ortaya çıkan zararların giderilmesi için uygulanan sigorta türüdür. Kasko sigortasında temel olan üç çeşit teminat vardır. Bunlar çarpma-çarpılma, yanma ve de çalınma teminatlarıdır. Kasko sigortası bu teminatların herhangi birisi seçilerek veya hepsi beraber seçilerekte poliçe yapılabilir. 1999 yılında yaşanan Gölcük merkez üssü olan deprem nedeniyle bu ana üç teminatın içerisine, sigorta şirketleri tarafından doğal afetlerden oluşabilecek olumsuzluklardan kaynaklanan zararlarda teminat altına alınmıştır.


KASKO (TÜM OTO SİGORTA ) KAPSAMA ALANI?


Kasko Kaza Teminatı (Çarpma,Çarpılma) aracın durma veya hareket halinde oluşabilecek olumsuzluklardan kaynaklanan maddi ve manevi zararları karşılar.


Kasko Yangın Teminatı ; aracın bir kaza sırasında oluşabilecek çarpışma sonucunda aracın yanma ve yahut infilak ile karşı karşıya kalmasından kaynaklanacak zararları teminat altına almaktır.


Kasko Hırsızlık Teminatı ; aracın kendisi veya aracın üzerinde bulunan aksesuarların çalınmasıyla oluşabilecek zararları karşılamak.


Kasko Deprem Sel Teminatı ; aracın her türlü doğal afet (deprem, sel) kaynaklı oluşabilecek zararları teminat altına almaktadır.


Kasko Sigortası Ek Teminatlar


Enflasyon Teminat Kapsamı; araç fiyatında oluşabilecek, fiyat değişikliği ve değer artışlarına karşı enflasyondan korunma güvencesi sağlar.


Kasko Ferdi Kaza Teminatı


Minimum küçük bir miktar ek prim ödemesi yaparak bu prim karşılığında kaza sırasında oluşabilecek her türlü vefat ve sakatlanmaya karşı siz ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz. Oluşabilecek bir kaza sırasında araçta bulunan yolcuların vefat etmeleri durumunda kanuni varis olarak kabul edilen varislerin, sakat kalmaları durumunda kendilerine tazminat ödenir.


Deprem sırasında oluşabilecek deprem kaynaklı araçta bulunan yolcuların vefatı durumunda kanuni varislerin, sakatlık durumunda yolcuların kendisine tazminat öder.

Kasko Hukuksal Yardım Teminatı

Aracın kaza esnasında oluşabilecek araca bağlı veya sürücüden kaynaklanan hukuki anlaşmazlıklardan doğan hukuki giderleriniz karşılanır. Sigorta firmanız limitler dahilin de sizin adınıza bütün yapılan işlemlerin masraflarını ve sürücünün geçici olarak bırakılabilmesi için kefalet ücretini borç olarak öder.

Kasko Eskime Payı Düşmeme Teminatı


Kaza sırasında oluşabilecek hasarınızın eksik almamanız açısından bu teminatın önemi büyüktür. Ayrıca bu teminat kaza esnasında oluşabilecek hasarlardan dolayı tamir edilmesi durumunda eski parçaların alınıp yenisi ile değiştirilmesi sonucunda ek prim ödememenizi sağlar. Bunun aksi durumunda aracınızın yaşına orantılı bir şekilde oluşabilecek hasarınızdan kesinti yapılır.


Kullanım Kaybı Teminatı


Aracınızı kaza veya ağır hasar durumunda kullanmadığınız hallerde şehir içi taksi ve kiralık ulaşım gibi ulaşım giderleriniz sigorta tarafından belirlenen limitler dahilin de bu teminat kapsamında karşılar.


Hasar İkame Zeyili Yapamama Zeyili


Bu teminatın kapsama alanı oluşabilecek hasarlarda ek prim ödememenizi sağlar. Aracın zarara uğraması durumunda oluşan zarar sigorta bedelinden düşülür ve eksik bedeli le sigortanız devam eder.


Deprem ve Yanardağ Püskürmesi Teminatı


Deprem ve yanardağ püskürmesi gibi doğal afet kaynaklı araçta oluşabilecek hasarları bu teminat ile kapsama alanı içine alır. Bu teminat Türkiye’ nin bulunduğu deprem kuşağı nedeniyle büyük önem taşır.


Sel ve Su Baskını Teminatı


Sel ve su baskını nedeniyle aracınızda oluşabilecek zararları karşılamayı teminat altına alır. Ülkemizde bulunan rahatsızlık verici altyapı sorunları nedeniyle bu teminat sürücüler için büyük önem taşır.


Grev ,Lokavt ,Kötü Huylu Halk Hareketleri Ve Terör Teminatı


Herhangi sebebi belli olmayan bir grup veya grupların öfkelenmesi sonu oluşabilecek ve de araçlara zarar verme durumu ile sonuçlanabilecek her türlü zarara karşı aracı zarara karşı teminat altına alır. Terör kaynaklı oluşabilecek zararlar baz alındığında bu teminat araç sahipleri için büyük önem taşır.


İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı


Her türlü bir kaza sırasında karşı araç ve de kişilere verilen zararı araç sahibi ödemek durumundadır. Şayet araç sigortası yapılırken yeterli düzeyde bir ihtiyari mali mesuliyet bedeli belirlenmişse oluşabilecek bütün zararları sigortanız tarafından karşı tarafa ödenir.

Kasko hizmetlerimizin sunulduğu ileerimiz yanda listede belirttiğimiz gibidir ve bu illerimizin tamamında 24 saat boyunca kasko, sigorta ve çekici hizmetlerimiz bulunmaktadır ve bu illerin kasko ve trafik sigortası için plaka kodları ise 01 ADANA, 02 ADIYAMAN, 03 AFYON , 04 AĞRI , 05 AMASYA , 06 ANKARA, 07 ANTALYA, 08 ARTVİN , 09 AYDIN ,10 BALIKESİR, 11 BİLECİK , 12 BİNGÖL , 13 BİTLİS ,14 BOLU , 15 BURDUR, 16 BURSA , 17 ÇANAKKALE , 18 ÇANKIRI, 19 ÇORUM , 20 DENİZLİ , 21 DİYARBAKIR , 22 EDİRNE , 23 ELAZIĞ , 24 ERZİNCAN, 25 ERZURUM , 26 ESKİŞEHİR , 27 GAZİANTEP, 28 GİRESUN , 29 GÜMÜŞHANE , 30 HAKKARİ , 31 HATAY , 32 ISPARTA ,33 İÇEL , 34 İSTANBUL, 35 İZMİR , 36 KARS , 37 KASTAMONU , 38 KAYSERİ , 39 KIRKLARELİ, 40 KIRŞEHİR, 41 KOCAELİ, 42 KONYA , 43 KÜTAHYA, 44 MALATYA, 45 MANİSA, 46 KAHRAMANMARAŞ , 47 MARDİN, 48 MUĞLA, 49 MUŞ, 50 NEVŞEHİR, 51 NİĞDE, 52 ORDU , 53 RİZE, 54 SAKARYA , 55 SAMSUN, 56 SİİRT , 57 SİNOP , 58 SİVAS , 59 TEKİRDAĞ , 60 TOKAT, 61 TRABZON, 62 TUNCELİ, 63 ŞANLIURFA, 64 UŞAK , 65 VAN , 66 YOZGAT , 67 ZONGULDAK, 68 AKSARAY , 69 BAYBURT , 70 KARAMAN, 71 KIRIKKALE , 72 BATMAN , 73 ŞIRNAK, 74 BARTIN , 75 ARDAHAN , 76 IĞDIR , 77 YALOVA , 78 KARABÜK , 79 KİLİS , 80 OSMANİYE , 81 DÜZCE

657 sayılı devlet memurlarına Allianz Kasko da %10 indirim uygulanmaktadır.