Genel Sağlık Sigortası

SEVGİLİ DOSTLAR;

Yabancılar için oturma izni alırken yaptırmaları gereken genel sağlık sigortası için Antalya, Muğla başta olmak üzere tüm Türkiye ' de hizmet etmekteyiz. Yabancıların Antalya ve Muğla bölgelerinde animasyon ve organizasyon şirketlerinde çalışmaya başlamadan önce genel sağlık sigortasını yaptırmaları gereklidir.

Çoğumuz; Sosyal Güvenlik kurumlarının bize yeterli güvenceyi sağladığını düşünerek öze sağlık sigortalarını önemsemeyiz. Sağlığımızın ise hiç bozulmayacağını düşünürüz. Ve hastalık durumunda yeterli ödemeyi kendimizin yapabileceğini savunuruz. Oysa ki bana bi şey olmaz diyen ülkemizde 20 milyon kişi kronik hastalıklarla mücadele etmekte ve bir bu kadarı da yüksek tansiyon hastasıdır. Yine ülkemizde 6 milyon civarında şeker rahatsızlığı ve yaklaşık 3 milyon kişide ise koroner kalp rahatsızlığı bulunmaktadır.

Sizden kısa bi an şu şekilde düşünmenizi rica edeceğim:

Diyelim ki aniden apandisit rahatsızlığınız ortaya çıktı ve acilen ameliyat olanız gerek. Apandisit ameliyatı ücreti ortalama 7000 lira civarındadır. ( Operasyon bedeli 20 bin lira civarında olan bir bel fıtığı ameliyatı yada 12 bin TL olan safra kesesi ameliyatı da olabilir) Siz ve sağlığınızın dünyada ki en değerli şey olduğunu düşünüyorsanız şu durumda ne yapardınız? Pozitif yaşam adına kendinize ve ailenize gereken önemi gösteriyor musunuz?

Devlet hastanesine mi gidersiniz; kendinizi özel hissedeceğiniz en modern ve güvenilir hizmetleri sunan özel hastanelere mi? Peki ya bu durumda sosyal güvenlik kurumunuz bu masrafların ne kadarını ödeyecek?

Ve çok çok acil ambulans gerektiren bir durumda nereyi arayacaksınız?

Özel sağlık sigortası ummadığınız bir anda başınıza gelebilecek kötü sürprizlerden sizi koruyan eşsiz bir güvencedir. Acil durumlarda ambulans, doktor, ameliyat ve ilaç giderlerinizi kolaylıkla karşılayabilmenize yardımcı olur. Size dilediğiniz sağlık kurumu ve doktoru seçme hakkını tanır. Dilerseniz Medical Park; International Hospital; Florance Nightingale; Memorial; Amerikan Hastaneleri; Acıbadem; Alman Hastaneleri; Dünya Göz gibi daha burda sayamadığımız Türkiye ' nin en popüler hastanelerinde veyahut yurtdışında tedavi olabilirsiniz.

Tüm bu avantajlarının yanında sizin, eşinizin ve çocuklarınızın sağlık sigortası primlerini vergi matrahınızdan indirebilirsiniz. 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu' nun 4697 sayılı kanun değişikliği ile 63/3 ve 89/1 bentlerine göre ödeme belgelerinizi çalıştığınız kuruma yada işverenseniz muhasebecinize verdiğiniz takdirde ödediğiniz primler vergi matrahınızdan düşülecektir. Düşebileceğiniz tutar aylık brüt ücretinizin yada gelirinizin yüzde 5' işini geçmeyecek ve yıllık asgari ücret tutarını aşmayacak şekilde sınırlandırılmıştır.

Allianz Sigorta siz müşterilerimize en iyi şartlarda hizmet sunabilmek için sağlık poliçelerinde birçok alternatif sunmuştur.


DİNAMİK SAĞLIK SİGORTASI

Dinamik sağlık sigortası oldukça yaygın anlaşmalı kurumlarımızda limitsiz yatarak tedavi teminatı vermektedir. Ayrıca yatarak tedavi,ameliyat,yoğun bakım teminatlarının yanında ; yatarak tedavi gerektirmeyen kemoterapi,radyoterapi,dializ,küçük cerrahi teminatlarınıda %100 ödemektedir. Bunun yanında doğum teminatıda kapsamaktadır. Poliçemiz 6-44 yaşlarındaki bireyleri teminata alır.Bunun yanısıra 6 ve 17 yaş aralığındaki çocuklarımızıda tek başlarına sigortalayabiliyoruz.


Bu kadar güzel imkanlara sahip olan poliçemizin fiyatıda yıllık toplam 155 tl den başlamaktadır. Şaşırtıcı ama gerçek sevgili dostlar.

Çocuklarımız için, geleceğimiz için endişelenmek istemiyorsak ve keşke demek istemiyorsak DİNAMİK SAĞLIK SİGORTASI diyoruz...Poliçe başvurusu için bizi arayınız.

LİMİTSİZ SAĞLIK SİGORTASI


Sevgili dostlar; sizde sağlığınızı hiçbir şekilde sınırlandırmadan korumak istiyorsanız Allianz yine yanınızda. Ve sizlere oldukça geniş kapsamlı bir sağlık poliçesi sunmaktadır.

İlk poliçeye başvuru yaşı maksimum 65 yaştır...
Ayakta tedavi, hamilelik, doğum, muayene, röntgen, laboratuvar, ilaç, fizik tedavi, ileri tanı yöntemleri çocukluk çağı aşı harcamalarının yanında ; yatarak tedavi, yoğun bakım, ameliyat, evde bakım, radyoterapi, kemoterapi, küçük cerrahi, dializ, operasyon sonrası fizik tedavi, tıbbi malzeme ve yapay uzuv teminatlarınıda ödemektedir.

Ayrıca tedavinizi özel doktorunuzda yada yurt dışında gerçekleştirmek istiyorsanız masraflarınız poliçede belirtilen koşullar dahilinde Allianz farkı ve güvencesiyle karşılanır.

Siz sevgili müşterilerimiz ; sizlerde benim sağlığımın bedeli yok diyorsanız Allianz fiyat farkımızla LİMİTSİZ SAĞLIK SİGORTASI diyoruz.....


Sevgili dostlar ; Bunların dışında optimum, vitamin, aile hekimliliği, özel sağlık, vitalis ve yurtdışı sağlık poliçelerimizle hizmetinizdeyiz.


Cansever Sigorta olarak sizlere hizmet etmekten onur duyarız...
Diğer ürünlerimiz için telefonla yada ofisimize gelerek istediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz. Gelme şansınız yoksa size bir müşteri temsilcisi yönlendirebilmemiz için arayınız..

Sağlık sigortası gelişmiş ülkelerde gittikçe zorunlu hale getirilmektedir. Almanya'da sigortasız hiç kimsenin kalmaması için zorunluluk getirilmiştir. Ülkemizde de olması gereken ve amaçlanan budur. Yalnız sağlık sigortalarında çok önemli noktalar vardır. Örneğin hastalık mevcut ise bu hastalığı teminat altına almaz hatta ciddi hastalıklara poliçe sahibi olamazsınız. Hastalık ortaya çıkmadan poliçeyi satın almalısınız. Yada hamile kaldıktan sonra doğum teminatını alamazsınız. Hamile kalmadan en az 5 ay önce poliçeyi başlatmış olmanız gerekir. 1.yıldan sonra risk değerlendirmesi yapılır. Ciddi bir problem yoksa ilk yıldan sonra 3 yıl otomatik olarak risk değerlendirmesi yapılmaz. Sonrasında ömür boyu yenileme garantisi verilebilir. Müşteri bu hakka sahip olduktan sonra ömür boyu kanserde olsa prim ödediği sürece sigorta şirketi tedavi masraflarını ödemek zorundadır.

Sağlık sigortasında :

Ayda 50 TL'ye varan taksitlerle (6 ayda ödeme imkanı) tüm haklarınızla geçiş imkanı sunuyoruz. 24 Saat ücretsiz Acil Hava ve Kara Ambulansı Yatarak Tedavide %100 ödeme mevcuttur.. Allianz Cansever Sigorta olarak Antalya' da ve tüm Türkiye' de hizmetinizdeyiz.

Antalya il merkezi başta olmak üzere Alanya, Kaş, Kemer, Manavgat gibi Antalya ' nın büyük ilçelerinde yaşayan Rus, Alman, İngiliz ve diğer Avrupalı yerleşik yabancılar için sağlık sigortası zaruri bir ihtiyaçtır. Buna ilave olarak Muğla, Fethiye, Marmaris, Bodrum gibi yerleşim yerlerinde de yoğun bir şekilde yaşayan Alman, İngiliz uyruklu başta olmak üzere Avrupalı yabancılar için en temel ihtiyaç özel sağlık sigortasıdır.