Seyahat Sağlık Sigortaları

  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Avrupa birliği ülkelerinin konsolosluklarının yaptırmakla zorunlu tuttuğu Schengen vizesi için seyahat sağlık sigortası 5 günlük sadece 6,5 Euro. Tel: 0242 311 7722
  • Avrupa birliği ülkelerinin zorunlu tuttuğu 30000 Euro teminatlı Schengen vizesi için seyahat sağlık sigortasını dilerseniz 10 günlük (10 Euro ) , 1 aylık (15 Euro) , 3 aylık ( 30 Euro), 6 aylık (45 Euro ) , 1 yıllık ( 60 Euro) gibi kalacağınız süreyi içine alacak şekilde yaptırabilirsiniz. Antalya, İstanbul, İzmir, Ankara, Denizli, Muğla, Gaziantep ve tüm Türkiye 'de seyahat sağlık sigortası için fiyatlarımız sabittir. Ayrıca Antalya, İztanbul, İzmir, Şanlıurfa, Ankara, Muğla ve diğer tüm illerde kasko ve trafik sigortası için en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz.
  • Ayrıca Amerika ve diğer tüm Dünya ülkeleri için seyahat sigortası yapmaktayız. Avrupa dışındaki Amerika, Avustralya, Kazakistan, Rusya, Çin ve tüm dünya ülkeleri için seyahat sağlık sigortası 8 gün için 10 Euro, 15 günlük 20 Euro, 1 Aylık 30 Euro, 3 Aylık 45 Euro, 6 Aylık 75 Euro, bir yıllık 100 Euro' dur.

  • Bu poliçe konsolosluğun zorunlu tuttuğu standart teminatlarda vize alabilmeniz için özel hazırlanmıştır. 30000 Euro teminat içerir. Vefat, sürekli sakatlık, ani rahatsızlık ve cenaze nakli gibi teminatlar içerir. Ayrıca dilerseniz bagaj kaybı gibi ek teminatları da ekletebilirsiniz.
  • Avrupa birliği ülkelerine Shengen Vizesi alabilmeniz için konsolosluğa vermeniz gereken evraklarda mutlaka bulunmalıdır. Ve yurtdışında bulunmayı planladığınız tüm günleri kapsaması gerekir.
  • Yurtdışına çıktığınızda herhangi acil bir durumda yatarak tedavi olmanız gerekirse 444 4546 Allianz yardım yurtdışı danışma hattını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz hastane ile bağlantı kurar ve hastane masraflarını direk olarak hastaneye Allianz öder. Ayakta tedavi durumunda küçük bir ödeme ise faturasını alıp geldiğinizde bizden talep edebilirsiniz. Yüksek bir meblağ ise yine müşteri temsilcilerimizle irtibat kurmalısınız. Yapılması gereken işlemler konusunda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.
  • Seyahat sağlık sigortası için Antalya, İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla, Kocaeli, Bursa, Manisa, Konya ve diğer tüm illerimizden bizi arayabilirsiniz.