Gsm:0532 3155452 Antalya Denizli Sağlık Raporu İşyeri Hekimliği İş güvenliği

Antalya Sağlık Raporu almak için randevu tel : 0532 315 5452 Antalya 100. Yıl Samanyolu Pastanesi üst geçit yanı 1.kat

Denizli Sağlık Raporu İş Sev OSGB İş Güvenliği şube tel: 0258 241 4498 Esnaf Sarayı Kat : 6 D:41-42 Çınar / Denizli

İŞVERENLERE ÖNEMLİ UYARILAR

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YASASI İLE GELEN YAPTIRIMLAR

Yeni iş sağlığı ve güvenliği yasası işverenlere birçok yükümlülükler getirmektedir. İş Kazasından sonra bile işverenleri tazminat davaları ile karşı karşıya getirebilir. yazının devamı için tıklayınız

BAKANLIK ONAYLI ANTALYA iş Güvenliği İŞ SEV OSGB İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ RİSK ANALİZİ LTD. ŞTİ

Antalya iş güvenliği İş Sev İş Sağlığı ve Antalya işyeri hekimliği Risk Analizi firmamız ÇALIŞMA BAKANLIĞI' NDAN ( OSGB ) Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi onayını almıştır. Antalya ' da İşe Giriş Sağlık Raporu, İŞ GÜVENLİĞİ ve İŞYERİ HEKİMLİĞİ için randevu telefonu ve adresimiz aşağıdadır.

Antalya İş Sev İş Sağlığı ve Antalya Sağlık Raporu İş Güvenliği Risk Analizi 100. Yıl Bulvarı Samanyolu Pastanesi Üst Geçit yanında hizmete devam etmektedir.. Antalya risk analizi için ; 0242 229 4145 / 0532 315 5452

Antalya iş güvenliği işyeri hekimliği İş Sev OSGB Ltd.Şti için tıklayınız.. www.issev.com.tr Denizli iş güvenliği Risk Analizi

En Uygun fiyatlı İş Güvenliği ekipmanları, ecza dolabı, yangın tüpü, kaçak akım rölesi, acil çıkış ve uyarı levhaları temin etmek için türkiye 'nin en kapsamlı iş güvenliği sitesine www.enbuyukmarket .com dan ulasabilirsiniz

6331 Sayılı yeni İş Kanunu ' na göre işyerinize risk analizi yaptırmadıysanız cezası 3000 lira' dır. Yaptırmadığınız her ay için ise cezası 4500 Lira olarak uygulanacacktır.

Yeni yasaya göre bir kişi bile çalıştırsanız işyerinize risk analizi yaptırmanız gerekmektedir. En uygun fiyatlı risk analizi için bizi arayınız.

Antalya iş güvenliği ve Denizli İŞ SEV İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre Danışmanlık Öz. Eğitim. Tic. Ltd. Şti olarak verdiğimiz hizmetler aşağıda sıralanmıştır.

Antalya işyeri hekimliği İş Sağlığı ve Antalya iş Güvenliği Risk Analizlerinin Yapılması Risk Analiz raporlarının hazırlanması ( Başta Antalya olmak üzere Tüm Türkiye 'de İş Güvenliği hizmeti vermekteyiz. )

  • Çalışanlara İş Sağlığı Güvenliği Eğitimleri Verilmesi ve eğitim sertifikalarının hazırlanması
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına Uygun Gürültü Maruziyet Ölçümü Yapılması ve raporlarının hazırlanması
  • İşletmelere İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı Kapsamında İşyeri Durum Tespiti Yapılması, işyeri için İyileştirme Önerileri ve raporları Hazırlanması
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Şantiye Tesisleri Uygulamaları
  • Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB)
  • İşe giriş sağlık raporlarının hazırlanması

Alanya, Antalya İş Güvenliği firmamızın internet sitesine gitmek için tıklayınız.

Antalya 'da en uygun fiyatlı kasko için GSM: 0532 744 1146 Mevlana Kavşağı Meydan Kavşağı arası üst geçit yanı zemin kat Allianz Cansever Sigorta Ltd. Şti

Alanya risk analizi, alanya iş güvenliği ve alanya işyeri hekimliği hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçiniz. Risk analizi için Alanya ' da bizimle irtibata geçin. Dünya devi Allianz ' ın tüm dünya çapındaki sigorta hizmetlerinden yararlanmak için Antalya ' da bizimle irtibata geçiniz. Yıllık sadece 162 Lira' dan başlayan sağlık sigortası poliçesini incelemek için Antalya 'da Cansever Sigorta Ltd. Şti. ile iribata geçin. Komik rakamlarla sahip olabileceğiniz '' Dinamik Sağlık Sigortası' limitsiz yatarak tedavi ve doğum teminatı vermektedir. Büyüyen Çocuk Sigortası ise Antalya ' da ve tüm Türkiye ' de çocuklarınızın sahip olabileceği en iyi sigorta ve emeklilik üründür. Lütfen inceleyiniz.

Buna ilaveten birçok meslek grubuna kasko da Antalya ve tüm Türkiye genelinde özel indirimler vermekteyiz. Antalya ' da kasko hizmetlerinde yaptırabileceğiniz indirimler ekteki broşürde ve internet sitemizde indirimler kısmında açıklanmıştır.
Profesyonel hizmet almak ve anında online teklif ve poliçe yaptırmak için soldaki online iletişim tuşuna basınız. Müşteri temsilcimiz size yardımcı olacaktır.
Zorunlu Hekim Sorululuk Sigortası sembolünü tıklayarak bize bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Ulaşamıyorsanız 05327441146 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Poliçenizin yapılması için müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa zamanda irtibat kuracaktır.

Antalya ve Muğla illerinde yaşayan YABANCILARA özel GENEL Sağlık Sigortası için tel: 0532 744 1146

Allianz, Mapfre Genel Sigorta, Aksigorta, Axa Sigorta gibi, Anadolu Sigorta, Yapı kredi Sigorta gibi Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antep ve diğer illerde faaliyet gösteren sigorta şirketleri cep telefonu sigortası yada cep kasko diye bir ürün satmamaktadır. Ancak işyeri, ev sigortası gibi poliçeleri yaptırdığınız takdirde; evinizden yada işyerinizden kilitli bir kapının zorlanması, camın kırılarak girilmesi gibi hırsızlık olaylarında cep telefonunuzun çalınması teminat altına alınıp tarafınıza hırsızlık durumunda telefonunuzun bedeli ödenmektedir.

Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde ; sağlık sigortası, kasko yada trafik sigortası yaptırırken Allianz, Yapı Kredi, Groupama, Anadolu Sigorta, Ak sigorta gibi bir çok sigorta şirketinden fikir ve teklif alabilirsiniz. Bu büyük sigorta şirketleri Antalya ve tüm Türkiye genelinde kasko ve sigorta hizmetlerinde sizleri mağdur etmemek için elinden geleni yapacaktır. Antalya ' da sağlık sigortası yaptırırken en önemli husus şu an mevcut bir rahatsızlığınızın olmamasıdır. Antalya 'da veyahut Türkiye nin herhangi bir ilinde hasarlı bir araca kasko yada trafik sigortası yaptırarak kaza masraflarını sigorta şirketine ödetmeye çalışmak çok ciddi bir suç unsurudur. Antalya , İstanbul, İzmir, Ankara illerinde en iyi sağlık sigortasını araştırırken ; fiyattan ziyade kapsadığı teminatları ve anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarını araştırınız. Örneğin Allianz Sigorta ' nın Antalya ' da neredeyse tüm özel hastanelerle sağlık sigortası anlaşması mevcuttur.

Yurtdışı seyahat sigortası Avrupa birliği ülkelerine Schengen Vizesi alabilmek için ön şartlardan birisidir. Antalya ' da yurtdışı seyahat sigortası yoğun talep almaktadır. Seyahat sağlık sigortasını yaptırırken seyahatte başınıza gelebilecek olumsuz ihtimalleri de göz önüne alarak kapsamlı; bir seyahat sağlık sigortası yaptırmanızı öneriririz. Seyahat sigortası ücretleri firmaya göre değişiklik göstermekte olup bir haftalık Avrupa birliği ülkeleri için seyahat sigortası ücreti sadece 10 euro gibi çok cüzzi ve uygun bir rakamdır.

Trafik sigortası cezası yüzde 60 hasarsızlık artırımına kadar yükselebilmektedir. Trafik sigortası cezası uygulanmaması için günü gelmeden trafik sigortası poliçenizi yaptırmanızı öneririz. Surprimli, hasarsızlık artırımlı trafik sigortalarında Antalya' da sigorta yaptırırken en uygun fiyatlı trafik sigortasını Allianz Sigorta Antalya Yetkili acentesi Cansever Sigorta Ltd. Şti ' den yaptırabilirsiniz. Cansever Sigorta Ltd. Şti sadece Antalya değil, İstanbul, Ankara İzmir, Bursa ve diğer tüm illerde kasko ve trafik sigortası poliçesi kesmeye yetkili acentedir. İstanbul, izmir, Ankara gibi büyük şehirler araba kasko ve trafik sigortası fiyatlarında belirleyici olmakla beraber ; Antalya' daki araba sigorta fiyatları , aracın marka, model, araç bedeli, araç sahibinin önceki kasko ve trafik sigortası hasarlarını bulabilmek için vatandaşlık numarası, yedek parça maliyetine, kullanıldığı bölge vb. birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Sigorta şirketleri trafik sigorta bedelini hesaplarken bu unsurları profesyonel risk mühendisleri tarafından değerlendirerek optimum fiyatı amaçlamaktadırlar.

Allianz Sigorta ' nın sunduğu ''Büyüyen Çocuk Sigortası'' hayat ve yaşam sigortası alanındaki en iddialı üründür. Antalya, İstanbul, İzmir, Ankara gibi çocuk popülasyonunun sık olduğu bölgelerde üniversite yaşamları için sigorta anlamında büyük bir destek ve güvence sağlamaktadır. Büyüyen çocuk sigortası; velinin vefatı halinde çocuğa direkt olarak yetim maaşı bağlamaktadır ve bu aylık maşlarda ortalama 1000 TL civarında olduğundan eğitim masraflarını karşılamak anlamında; en kapsamlı eğitim sigortasıdır.

Ayrıca sayfanın sol en altındaki ''Zorunlu Hekim Sorumluluk Sigortası Resmi'' nin altından müziği durdurabilirsiniz.
Ve son olarak lütfen sayfamızı arkadaşlarınızla paylaşınız. Aşağıdaki facebook ve diğer sosyal paylaşım butonlarına basarak bize ve arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.

facebook_begen

Teklif Alma Formu hekim sorumluluk

Facebook kampanyalarından faydalanmak

için burayı tıklayınız ve ekleyiniz: '' Cansever Sigorta ''Kartınızı Oluşturun

Kasko ve Trafik Sigortası cansever sigorta

Banka kredisi çekerken Yapı Kredi Bankası, Akbank, Garanti Bankası gibi tüm bankalardan çekilen krediyi; bankalar teminat altına alırken kredi sigortası anlamında hayat sigortası poliçesi yapmaktadırlar. En uygun fiyatlı kredi sigortası olan hayat sigortası poliçesi Best Life Sigortası ' dır. Akbank, Yapıkredi Bankası, Garanti Bankası, Halkbank, Ziraat Bankası gibi tüm bankalardan ucuz konut kredisi fiyatlarını araştırırken ucuz hayat sigortası fiyatlarını da kıyaslamada fayda vardır. Uygun konut kredisi fiyatı kadar uygun hayat sigortası fiyatları da bütçenizde önemli katkı sağlayacaktır.

Araba sigorta sorgulaması yaparken kasko ve trafik sigortalarının içeriğinde bulunan karşı araca vereceğiniz zararları teminat altına alan ihtiyari mali mesuliyet teminatlarınızı mümkün olduğunca yüksek tutmanızda fayda vardır. Bu teminat 20 -30 TL gibi küçük rakamlar ödeyerek BMW, Mercedes, Audi, Alfa Romeo, Volkswagen, Nissan, Peugeot, Ford, Fiat vs çarptığınız araç ne olursa olsun vereceğiniz zararları oldukça yüksek tutarlarda ödeme sağlayacaktır. Aksi halde trafik sigortası sadece 20.000 TL ye kadar karşı aracın masrafını ödediği için; 50 TL den kaçarken cebiznizde 50 bin TL gibi ekstra bir ödeme çıkabilir. Bmw, Mercedes, Audi, Ferrari, Bentley gibi lüks pahalı araç markalarının bulunduğu, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük illerde kasko ihtiyari mali mesuliyet teminatınızın 200.000 TL yada daha üstü tutarlarda olması sizi ileride doğacak çok yüklü kasko ve trafik sigortası hasarlarından koruyacaktır.

Seyahat sigortası; yurtdışında başınıza gelebilecek umulmadık risklere karşı İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya gibi konsoloslukların yoğun olarak bulunduğu illerde Shengen vizesi başta olmak üzere vize alabilmeniz için ön şartlardan biridir. Amerika, İngiltere, Rusya, Almanya, Hollanda, İsviçre ve diğer Avrupa Birliği ülkeleri ve tüm dünya ülkelerine seyahat etmeden önce oradaki sağlık ve tedavi giderlerinizi düşünerek en az 30000 Euro tedavi masraflarını teminat altına alan Seyahat Sağlık Sigortanızı yaptırmanız büyük önem taşır.

Bireysel emeklilik sigortası alanında Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir gibi gelişmiş şehirlerde önemli katılım payları bulunmaktadır.

Allianz, Groupama , Aksigorta, Yapıkredi sigorta, Anadolu sigorta, Axa sigorta, Euroka Sigorta gibi sigorta şirketleri, Trafik sigortası fiyatlatını hesaplarken yıllık kaza yapan araç sayısı, bu kazalardan ödenen hasar miktarı, araç marka modelleri gibi çok ayrıntılı bir risk raporu sonuçlarına göre hesaplama yaparlar. Antalya' daki araba sigorta fiyatları , aracın marka, model, araç bedeli, araç sahibinin önceki hasarlarını bulabilmek için vatandaşlık numarası, yedek parça maliyetine, kullanıldığı bölge vb. birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Sigorta şirketleri trafik sigorta bedeli hesaplarken İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana gibi büyük illerde ilçelerin ve il merkezinin trafik yoğunluğu, kaza yapan kişilerin yaş ortalaması, hangi markalı araçlarda ne kadar onarım ücreti ödedikleri ve bu araçların yedek parça maliyetleri, meslek grupları gibi birçok farklı etmenleri göz önüne alarak trafik sigortası fiyatlarını belirlerler. Araba sigorta sorgulaması yaparken kasko ve trafik sigortalarının içeriğinde bulunan karşı araca vereceğiniz zararları teminat altına alan ihtiyari mali mesuliyet teminatlarınızı mümkün olduğunca yüksek tutmanızda fayda vardır. Bu teminat 20 -30 TL gibi küçük rakamlar ödeyerek BMW, Mercedes, Audi, Alfa Romeo, Volkswagen, Nissan, Peugeot, Ford, Fiat vs çarptığınız araç ne olursa olsun vereceğiniz zararları oldukça yüksek tutarlarda ödeme sağlayacaktır. Aksi halde trafik sigortası sadece 20.000 TL ye kadar karşı aracın masrafını ödediği için; 50 TL den kaçarken cebiznizde 50 bin TL gibi ekstra bir ödeme çıkabilir. Bmw, Mercedes, Audi, Ferrari, Bentley gibi lüks pahalı araç markalarının bulunduğu, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük illerde kasko ihtiyari mali mesuliyet teminatınızın 200.000 TL yada daha üstü tutarlarda olması sizi ileride doğacak çok yüklü kasko ve trafik sigortası hasarlarından koruyacaktır. Kasko fiyatlarında indirim alabilecek meslek grupları; 657 ' ye tabi devlet memurları ve doktorlar, Türk Silahlı Kuvvetleri Mensupları, Öğretmenler, Hakimler, Savcılar, Eczacılar, kaymakamlar,valiler ve diğer mülki idare mensuplarıdır.

Seyahat sigortası; yurtdışında başınıza gelebilecek umulmadık risklere karşı İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya gibi konsoloslukların yoğun olarak bulunduğu illerde Shengen vizesi başta olmak üzere vize alabilmeniz için ön şartlardan biridir. Amerika, İngiltere, Rusya, Almanya, Hollanda, İsviçre ve diğer Avrupa Birliği ülkeleri ve tüm dünya ülkelerine seyahat etmeden önce oradaki sağlık ve tedavi giderlerinizi düşünerek en az 30000 Euro tedavi masraflarını teminat altına alan Seyahat Sağlık Sigortanızı yaptırmanız büyük önem taşır.

Özel işsizlik sigortası özel sektörde çalışan kişilerin işsiz kalma durumların da devreye giren sigorta türüdür.

Antalya 'nın büyük ilçeleri olan Alanya, ,Manavgat, Kemer, Kaş, Kumluca, Demre gibi yerleşim yerlerinde yaşayan Rus, Alman, İngiliz ağırlıklı olmak üzere Avrupa kökenli yabancı uyruklu vatandaşlar kasko, bireysel emeklilik sigortası, özel sağlık sigortası, ev sigortası gibi hizmetlerimizden yararlanmaktadır. Buna ilave olarak kasko, özel sağlık sigortası, ev sigortası ve diğer sigorta hizmetlerimizi İstanbul, İzmir, Ankara , Muğla, Fethiye, Marmaris, Bodrum gibi Türkiye ' nin farklı yerlerinde ikamet eden Alman , İngiliz, Rus ve diğer tüm Avrupa ülkelerinden gelip ikamet eden yabacı uyruklu vatandaşlarımıza da sunmaktayız.

Allianz Sigorta olarak İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara, Adana, Gaziantep, Bursa, Kocaeli ,Türkiye 'nin neresi olursa olsun 24 saat kasko veçekici hizmeti sunmakta olup; 657 ' ye tabi devlet memurları ve doktorlar, Öğretmenler, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları, Mülki idare mensupları, Eczacılar ' a hasarsızlık indirimlerine ilave olarak ekstra kasko meslek indirimi uygulamaktayız. Kaskosunu Allianz sigortadan uygun fiyatlarla yapmakla kalmayıp müşterilerimize trafik sigortasında özel indirim uygulamaktayız.

Antalya merkez, Alanya, Manavgat, Kemer, Tekirova, Kaş, Fethiye, Marmaris, Bodrum, Efes gibi tatil merkezlerinde ve İstanbul, Ankara, İzmir, yapılan Quad, jeep Safari, Atv Turları,Trekking, Su Oyunları gibi tatil aktiviteleri için müşterilerinizin başına gelebilecek kazalar ve hastane masrafları için düzenlediğimiz '' Tatil Aktiviteleri Sigorta Poliçesi'' en uygun ve kapsamlı sigorta poliçesidir.

Rent a car kaskosunda İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Kocaeli, Muğla ve Türkiye ' nin her yerinde 24 saat hizmet vermekteyiz.

Kasko değer listesinde ki araç bedelleri aracınızın 2. el piyasa fiyatlarıyla uyumsuzluk gösteriyorsa kasko poliçenizdeki araç bedeli konusunda acente temsilcinizi uyarmanızda fayda vardır. Çünkü araç kaza durumunda pert olursa kasko poliçeniz üzerinde ki araç bedeli size yapılacak ödeme konusunda belirleyici bir etken durumundadır. Ayrıca aracınızın üzerinde aracın fabrika standartları dışında tv, radyo - teyp, navigasyon cihazı , koruyucu tampon , ayaklık , cam filmi vs gibi ek aksesuarlar varsa bunları kasko poliçenize ilave ettirmelisiniz.

Kasko hesaplama yaparken yıllardır kaza yapmadıysanız hasarsızlık indirimleriniz kasko değerlerini hesaplarken bizim için önemli faktördür. Son yaptırdığınız kasko bitiş tarihi 6 ayı geçmediyse hasarsızlık indirimlerinizi Allianz Sigorta olarak size vermekteyiz. İntrernetten kasko sorgulama yaparken araç teminatlarını ve ihtiyari mali mesuliyet teminatlarını önemle dikkate alınız.

Wolkswagen Transporter, Caddy, Citroen Nemo, Berlingo, Opel Combo, Vivaro, Peugeot Partner Tepe, Bipper, Boxer, Ford Connect, Transit, Mitsubishi Canter, Nissan, Fiat Doblo, Fiorino, Renault Kango, Hyundai marka kamyonet tarzı ticari yada hususi kamyonetleri piyasadaki en uygun fiyatlarla full kapsamlı olarak kasko yapmaktayız.

Ayrıca Turizm bölgelerindeki, özellikle Akdeniz Bölgesi ' ndeki ve Antalya çevresindeki ticari taksileri şu anda piyasadaki en uygun fiyatlara kasko yapıyoruz.

Yine Akdeniz Bölgesi , Ege Bölgesi ve özellikle Antalya çevresindeki turizm amaçlı çalışan otbüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarının kaskolarını yine çok özel fiyatlarla kasko yapmaktayız ve 24 saat çekici ve kurtarıcı hizmeti sağlamaktayız.